• Обновено
Луксузна Вистинска Кожа флип Случај За HUAWEI Чест 7 случај 3D Крокодил назад текстура меки силиконски Внатрешна обвивка телефон маска

Луксузна Вистинска Кожа флип Случај За HUAWEI Чест 7 случај 3D Крокодил назад текстура меки силиконски Внатрешна

Buyers rating:
-20 % DEN 1555.00
DEN 1944.00

Залиха


Добредојдовте на рачно изработени Производи, Продавница!
Ви посакуваме да имате пријатен шопинг!
Здраво, сите клиенти,
Ние сме професионални рачно изработени обичај фабрика, ние мобилен телефон поставува во Dongguan, Кина има 10 години искуство!
Ако имате било какви треба да се прилагодите на производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви благодариме за доаѓање!

Основни карактеристики

Материјал:
Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Вистинска Кожа
Функција:
Водоотпорен,Потпирач,Со Картичка Џеб,Адсорпција,Нечистотија-отпорни,Тешки Заштита,Анти-удар
дизајн:
Обична,Егзотични,Животински,Гроздобер,Геометриски,Симпатична,Сјајна,Бизнис,Ткаеше,Апстракт,Калено Стакло
Големина:
20*10*8
Компатибилен Бренд:
Huawei
Тип:
Флип Случај
Бренд Име:
LANGSIDI

Најдобри понуди