• Обновено
8мм златна боја сребрена двоен ред кристал 316L не ' Рѓосувачки Челик накит за жените

8мм златна боја сребрена двоен ред кристал 316L не ' Рѓосувачки Челик накит за жените

Buyers rating:
-15 % DEN 216.00
DEN 254.40

Залиха

Ова предизвикува вашиот живот да се пополни на модата . Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши тоа е на задоволително ниво.
ИЗВЕСТУВАЊЕ : /////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус и Posti Финска Економија, без следење на број.
Политика На Враќање :
Ако има било каков проблем на производи, ве молиме контактирајте со нас прво и ние може да се преговара за тоа. Вашето барање ќе се одговори во рок од 24 часа. Откако ќе го прими стоката ,ние ќе ви даде целосна наплата, освен превозот цена .6 m
Производи :
Сите мои производ се 100% исто како и нашите фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете !
Нашиот објект е автентична, со цел да ги зачувате вашите пари,можете да го користите ниска цена за да се купи на висок квалитет на производот .
Секое барање, ве молиме обратете се на мене директно,задоволство ми е да ви даде најдобри служи.
Вашето задоволство,нашите извршување!!
.
Услуги На Клиентите :
Ние нудиме 7/24 услуга, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку имате било какви прашања за моите производи. Ова се нашите цели . Ако навистина не го сакате тоа, ве молиме да ги испратите назад до мене во рок од 7 дена, но стоката мора да се добри, не се користат и не се човек-направени штети, и ќе треба да ги сноси сите превозот цена .тоа не може да се провери информациите кои онлајн!Ако ви треба брза испорака,ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail кога ќе се направи нарачка!ви благодарам многу!
1,Цел Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(без следење на број)
2,Ред
3,Цел>$250,бесплатен превозот преку ЕМС DHL FEDEX UPS или ТНТ.
Дијаметар : 6.
Повратни информации :
Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни даде позитивна повратна информација,ви благодариме!!!Ние сме подобрување на нашите производи и услуги од ден на ден.

Основни карактеристики

Метална боја:
Злато Во Боја, Сребрена Боја
Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Светло Жолта Боја На Злато
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
Monla
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
B188
Поставување Тип:
Невидливи Поставување
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Дијаметар:
6.6 cm
Стил:
Канцеларија/кариера
Компатибилност:
Никој

Најдобри понуди