• Обновено
50Pcs/многу Професионални Нокти Датотеки Помине Бафер Чистење Тенок Полумесечина Ронки Помине шминка Алатки дијамант spong Нокти Датотека трговија на Големо

50Pcs/многу Професионални Нокти Датотеки Помине Бафер Чистење Тенок Полумесечина Ронки Помине шминка Алатки дијамант

Buyers rating:
-17 % DEN 717.00
DEN 864.00

Залиха

3) Предмети се испраќаат преку економија поштенски (ние ќе го испратите вашиот пакет со бесплатно следење на број), стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 35 дена. Превозот и Предавање Услови : 1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК. 2) ве Молиме оставете порака при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање (бои/големина,и др. За било какви прашања ќе се одговори во рок од 24 часа (освен сабота и недела и јавни празници).Функција : 1)од Суштинско значење помине уметност алатки за поднесување на ноктите пред да помине третман / помине проширување / нокти процедури 2)Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн. 2) точки ќе биде предаден во рок од 7 дена по уплатата е потврдено. Ние, исто така, имаат 80/80,100/180 ронки нокти датотека,ако имате барање,ве молиме оставете ги вашите пораки со нас,ви Благодариме. Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви обезбеди со нашите најдобри услуги на клиентите. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. 3) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации или отворен спор ако имате било каков проблем со нашиот стока или услуга. Големина : 18x2x0. 50 Pcs/многу Помине Уметност Пескарење 100/100 Ронки Датотека Професионални дијамант spong Нокти Датотеки Бафер Крива Банана за Помине Уметност Совети Нокти Повратни информации и Услуга : 1) Купувачот е рано за потврда на приемот на стоките ќе бидат високо ценети. Плаќања : 1) Пред да го купат, ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Ние не може да гарантира пристигнувањето време, се надевам дека ќе можат да го разберат и да бидат трпеливи.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
нокти датотека
Големина:
Plastic & Sandpaper & Sponge
Материјал:
Акрилик
Напон:
None
Количина:
1pcs
Број На Модел На:
NS-WH-100
Бренд Име:
klimonla
Is_customized:
Yes
Материјал:
Пластични & Sandpaper & Сунѓерот
Количина:
50pcs/многу
Место на Потекло:
CN;GUA
Материјал:
Sandpaper пластика
Тип На Објект:
Високо Квалитетна Професионална Нокти Датотека
Големина:
17.8x1.9x0.4cm
Функција:
Објектот:
manicura manucure vernis ezflow ongle unhas
Име:
Професионални Помине Уметност Алатки За Брусење Датотеки Баферот

Најдобри понуди

Бесплатен Превозот 100pcs/многу Чистење Пескарење Помине Бафер Блок Флуоресцентна Боја Помине Уметност дијагностички-алатка
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Бесплатен Превозот 100pcs/многу Чистење Пескарење Помине Бафер Блок Флуоресцентна Боја Помине Уметност дијагностички-алатка

Може да се користи пред примена на лак или ноктите третманиПРАШАЊА и одговори П : Може ли да го промените

DEN 1436.00 1632.00