• Обновено
beibehang Гроздобер Тули Тапети за ѕидови 3 d Селски Тули Текстура Винил Тркалаат Позадина Декорација de papel parede3d Ѕид Хартија

beibehang Гроздобер Тули Тапети за ѕидови 3 d Селски Тули Текстура Винил Тркалаат Позадина Декорација de papel

Buyers rating:
-21 % DEN 1820.00
DEN 2304.00

Залиха


Материјал : не ткаени
Метрички големина : 10m*0.53 m=5.3 квадратни метри
Империал големина : 32.8 ft*1.738 ft=57.05 квадратни метри
Wallpaper лепак не е вклучена, но може да се купат од хардвер вашата локална продавница.
Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : Боја на Ѕвонење може да варира, поради различни осветлување во просторијата.
↓↓↓ 5092 ↓↓↓
↓↓↓ 1501 ↓↓↓
↓↓↓ 1611 ↓↓↓
Клиент Информации
1. Ве молиме оставете ги вашите Име и презиме кога ќе се стави ред со цел да се избегне погрешна достава.
2. Клиентите 's satisfacition е нашата цел. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди ,
ве молиме да ни остават позитивен фидбек . Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди,
ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
Ние веруваме дека можеме да работат заедно за да го решат секој спор.
3. Ние Не сме Одговорни за вашите Царина.
4 . Бразилецот купувачи пријатели , во вашето време, ве молиме оставете една тарифа , значи дека стоката може да се постигне
вашите раце, како е можно поскоро.
САД $ 56.00 /парче US $ 56.00 /парче US $ 56.00 /парче US $ 56.00 /парче US $ 56.00 /парче US $ 56.00 /парче US $ 56.00 /парче US $ 56.00 /парче
Позадина на ЛОГОТО екранот

Основни карактеристики

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Стил:
кинески стил
Тип:
Хартиените Тапети
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
1611
Димензии:
5.3

Најдобри понуди