• Обновено
Трговија на големо Уникатен ААА Hemimorphite скапоцен камен Spicemen 95x18x10mm 4.8 g

Трговија на големо Уникатен ААА Hemimorphite скапоцен камен Spicemen 95x18x10mm 4.8 g

Buyers rating:
DEN 1392.00

Залиха

Добредојдовте на убава џек !
Трговија на големо Уникатен ААА Hemimorphite скапоцен камен Spicemen 95x18x10mm 4.8 g

Јас години искуство во скапоцен камен трговија. Јас се обидувам да ви понудат добар производ во фер цена. Јас може да се направи
трговија на големо парцели за дилери. Мојата специјалност е исти парична казна carvings, ретки скапоцен камен монистра/cabochon, intarsia, и обичај накит.
Плаќање Политика
• Објектот ќе биде предаден во рок од 3 дена од денот на плаќање
• Ве молиме да платите за вашиот објект во рок од 5 дена од денот на купување.
Политика За Испорака
• Јас брод во Светот
• Нема P. O. Кутија Испорака
• Нема APO/FPO Испорака
• Превозот е $3.95 за 1 објект
Во комбинација превозот е $1.25 по содржина
Се Враќа Политика
•Оваа Точка е Сосема Нов
•Реалните Слики на објектот, кои се прикажани погоре
•Контактирајте ме ако постои било каков проблем со вашиот предмет
Услови & Услови
Превозот е од страна на Кинески Воздухопловната. Можете мора да да биде подготвена да го прифати 3-4 недела заостануваат време за да ја прими. Вие сте одговорни за какви било царински давачки. Ние, исто така пакет внимателно. Ве молиме ни e-mail за било која третман во транзит. Можете да брод од експрес (ЕМС/FEDEX/DHL/HKPAM) на дополнителни трошоци, во зависност од тежината.
Ви благодариме!

Основни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
Б&F
Објектот Дијаметар:
1.8cm
Број На Модел На:
MggG1121
Објектот Висина:
1.0cm
Објектот Должина:
9.5cm
Објектот Тежина:
4.8g
Објектот Ширина:
1.8cm
Накит Наоди Тип:
Синџири
Производ Карактеристики:
убавината Накит
Материјал:
Hemimorphite
is_customized:
Yes
Стил:
Убавина
празник:
Денот на вљубените
Пол:
Жените
изберете drilled стил :
undrilled

Најдобри понуди

10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD
  • Обновено
Оценка на клиентот:

10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи�

DEN 62.88