• Обновено
Бренд Алуминиумска рамка 4 во 1 Количка Шминка Кутија Убавина Случај со тркала професионална шминка Куфер шминка Нова Универзална Тркала

Бренд Алуминиумска рамка 4 во 1 Количка Шминка Кутија Убавина Случај со тркала професионална шминка Куфер шминка

Buyers rating:
-15 % DEN 8894.00
DEN 10463.52

Залиха

Ве молам, разберете дека превозот и ракувањето такса не се враќа. Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас за брза размена или ние ќе рефундирање на вашата исплата. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.Производ Големина : 75 * 35 * 25 CM Боја : Црна Пакување број 1 Картон големина : 40 * 30. Ако овој објект е неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нов или да го вратите за целосна наплата. Навремена комуникација најдобро може да го реши проблемот. Ние сме повеќе од среќни да го следат вашите упатства. За Царинската Ние ќе бидат завршени во согласност конвенционален начин и ќе ги прогласи за да се минимизира вашиот увоз доход, и ја прогласи ниска вредност. На вреднување Прво, ние ќе се обидеме потрудиме за услуги на клиентите.(Купувачот е одговорен за поштарина) Сепак, испорака такси нема да бидат вратени, ако сте само не satified со предмети, не се неисправни на патот или квалитетот проблем. Ако дознаете информации за увоз даночни ситуација во вашата земја, и вие мислите дека постојат начини за да се намали даноците што треба да се плати (или елиминирање на даноците целосно), само кажи ни што ви треба со ставање инструкции (во однос на означување, пакување, декларации, фактури, и сл.5 * 85 CM Нето тежина / бруто тежина : 6 / 7 KGS
За Стоки Приемот На објектот е строго селектирани и пакувани во оригиналната состојба пред превозот. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации. Гаранција : 7 дена се Врати за Наплата/ 1-година Поправка. Врати се прифати, во рок од 7 дена по купувачот примање на стварта.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Багаж
Објектот Тежина:
7 kg
Тип На Соба:
Hardside Багаж
Објектот Висина:
80 CM
Број На Модел На:
Рициново кутија
Имаат Drawbars:
Yes
Објектот Должина:
36 CM
Со Заклучување:
Yes
Бренд Име:
Земјата се каже
Објектот Ширина:
26CM
Рициново:
фабрика
Пол:
Жените
Главен Материјал:
ПВЦ

Најдобри понуди