• Обновено
Мажите О Вратот Нормално Tshirt Високо Квалитетни Млади Колеџ Т Кошула Лето Есен Блузи & Tees Јапонски Аниме Chihiro Бели Маици

Мажите О Вратот Нормално Tshirt Високо Квалитетни Млади Колеџ Т Кошула Лето Есен Блузи & Tees Јапонски Аниме

Buyers rating:
-38 % DEN 589.00
DEN 950.40

Залиха

Ние не ќе ја напушти нашата информации во пратката на пад на превозот наредби.Добредојдовте на нашата продавница. Ако сакате да се вратите на вашата предмети, ве молиме да се осигура дека предметите ќе се врати во добра состојба, со оригинално пакување. Ние ќе испрати замена или рефундирање откако објект се примени. Во Јужна Америка и Африка, тоа обично се потребни 30-60 работни дена. ПРОДАВНИЦА ПРОМОЦИЈА : Купи 2 парчиња маици, ќе добиете $1 попуст. Тоа обично трае 7-15 дена. Сите парцели имаат следење на броеви, ние ќе испратиме следење на информации за вас, како е можно вашата нарачка е испратена 4. Ве молиме да проверите на нашата големина на табелата внимателно пред да нарачате. Answer : ___________________________ Note : Нашата т-маица големина е Азија Големина. Нашите маици се изработени од 100% памук со квалитет загарантирана. (ние може да обезбеди производот слики за вас) Ние може да се печати секоја шема или буква што ја сакате на маици. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми, додека не се задоволни. Толку повеќе ќе ви купи повеќе ќе се спаси. Вашето задоволство е она што ние се стремиме. за објектот помалку од 2 KG. Ако тоа е вашиот проблем, ќе треба да плаќаат за превозот надомест. Овие се најдобрите испорака компании Aliexpress соработува со. Ние брод во светот. Бојата на вистинскиот објект може да биде малку поинаков од фотографијата е прикажано поради различни светлина и монитор.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, 3XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Повик
Бренд Име:
LYNSKEY
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Маскирани:
No
Шаблон Тип:
3D
боја:
Црна,Бела,Виолетова,Јаглерод,Жолта,Црвена,Сива,Зелена,Сина,Сина
Функција:
100% Дише Памучна Ткаенина, Мека
Модел:
ZEWA Chihiro s поглед

Најдобри понуди

Dokken Под Брава И Клуч За Т Кошула
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Dokken Под Брава И Клуч За Т Кошула

Производ inforamtion : 1 (±12cm се разликува поради прирачник за мерење) Ако не сте задоволни со стоката кога ја п

DEN 567.00 623.52