• Обновено
Бесплатен Превозот на Мажите Надвор Танц Спортски Чевли Црно Бела Дише удобно флексибилни момчето Џез Танц Чевли Патики J-004

Бесплатен Превозот на Мажите Надвор Танц Спортски Чевли Црно Бела Дише удобно флексибилни момчето Џез Танц Чевли

Buyers rating:
-40 % DEN 1350.00
DEN 2250.24

Залиха


Бесплатен Превозот на Мажите Надвор Танц Спортски Чевли Црно Бела Дише удобно флексибилни момчето Џез Танц Чевли Патики J-004
Име на производ : машки Спорт Џез Танц Чевли(J-003).
Пета : 3 .5cm пета на слика
Боја : 3 бои ист како на сликата Големина : US6.5-10 (ве молиме погледнете детални информации од големината разлика подолу). US6.5 = Европската 39 = Пета до Пети(cm) 25
US7 = Европската 40 = Пета до Пети(см) беа 25,5
US7.5 = Европската 40.5 = Пета до Пети(cm) 26 US8 = Европската 41 = Пета до Пети(cm) 26
US8.5= Европската 42 = Пета до Пети(cm) 26.5 US9 = Европската 42.5 = Пета до Пети(cm) 26.5 US9.5= Европската 43 = Пета до Пети(cm) 27.5 US10 = Европската 44= Пета до Пети(cm) 28 Ако има било какви прашања во врска големината или чевли , ве молиме слободно контактирајте со нас! ви благодариме! ^_^ Вистински чевли е ист како на сликата можете да го видите.
Ве молиме внимателно да се провери големината на маса пред да го купите!!!
Внимание : Ако Има непријатен мирис, тоа е нормално, како што е на нови чевли, не е мирис на лепак, стави неколку дена или носат неколку дена да немаат непријатна миризба. ве молиме да се разбере, ви благодарам.
*>>100% Гаранција За Нови
*>>Услужни И Удобно
*>>Исклучително гламурозна.
*>>Добие најголема атракција кога ќе се танцување!!!
*>>Боја прикажано на фотографиите може да бидат малку различни од вистинската боја се должи на осветлување и боја отстапување од набљудувачите.
Сите Чевли со evkoodance бренд

Основни карактеристики

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пета Висина:
Med (1 3/4 2 3/4)
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Датум На Издавање:
Summer2017
Ниво На Пракса:
Професионални
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Бренд Име:
evkoodance
Танц Чевли Тип:
танц патики
Затворање Тип:
Чипка-Up
Декорација:
Копче
Пета Тип:
Плоштад пета
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Горниот Материјал:
кожа
Insole Материјал:
Латекс
Број На Модел На:
evkoo-004J
боја:
црна/бела
Ширина:
Медиум
Џез чевли големина:
US6.5-10
Џез чевли материјал:
Сатенски
Танц Спортски Чевли пакет:
чевли кутија/пп торба
Танц Спортски Чевли превозот начин:
e-пакет/cina пост бесплатен превозот
Танц Спортски Чевли превозот време:
во рок од 7 работни дена
користат за:
танц патики

Најдобри понуди