• Обновено
Коленото Должина Црна Трки Едно Парче Костим За Капење Жените Триатлон Едно Парче Костим Голема Големина Бански Женски Професионална

Коленото Должина Црна Трки Едно Парче Костим За Капење Жените Триатлон Едно Парче Костим Голема Големина Бански

Buyers rating:
DEN 3999.84

Залиха


Коленото Должина Црна Трки Едно Парче Костим За Капење Жените Триатлон Едно Парче Костим Голема Големина Бански Женски Професионална
Корисни Сугестии.
1.Ако не го знаете вашиот големина, може да се консултираат со нашата служба за корисници.
2.Ако висината е само но, чаби тело, сугерираше дека се избере една голема големина на дворот.
3.Не професионалци купување професионални бански, исто така, ве молиме, изберете ја големината на голем двор. Бидејќи професионални ткаенина е тесна.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип:
Крпеница
Бренд Име:
TNSY
Број На Модел На:
808005
Материјал:
Lycra,Spandex
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина

Најдобри понуди