• Обновено
ELEWIND 22mm Итни switch 1NO1NC еден притисни копче за префрлување (PB222-11TS/Р)

ELEWIND 22mm Итни switch 1NO1NC еден притисни копче за префрлување (PB222-11TS/Р)

Buyers rating:
DEN 216.00

Залиха


ELEWIND 22mm Итни switch 1 NO1 NC еден притисни копче за префрлување (PB222-11 TS/Р)
Дел број : PB222-11 TS/R Инсталирате дијаметар : 22mm Облик : Рамна глава Капа боја
ЦРВЕНО (Друга боја pls контактирајте со нас) Функција : Итни SWITCH Терминал : Завртка терминал Switch Оценка : 10 A/250 V Операција Температура : -40 до 75 Степен
Ако ви треба со светлина pls контактирајте со нас.
Ако ви требаат повеќе квантитет, pls контактирајте со нас за подобра цена.
Се истакна :
1. Ако ви треба различни доведе напон или боја, што само ја истакна точен напон и бојата кога ќе се направи цел на aliexpress.
2.За бесплатен товар наплаќаат по КИНА Пост не се стабилни превозот време, превозот времето е 15 до 60days, па pls сметаат дека ова пред цел.
Подолу pls проверете други производи прекинувач :

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Прекинувачи
сертификација:
RoHS,CE
Гаранција:
1 година
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
PB222-11TS/R
Тип На Прекинувач:
Притисни Копче За Префрлување
тековната:
10A
Бренд Име:
ELEWIND
Карактеристики:
1NO1NC еден push копчето префрлате

Најдобри понуди

M18 ултразвучно сензор ,UB500-18GM75-I-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M18 ултразвучно сензор ,UB500-18GM75-I-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 30..500mmПрилагодување на опсегот

DEN 7680.00
M18 ултразвучно сензор ,UB800-18GM-E5-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M18 ултразвучно сензор ,UB800-18GM-E5-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 50..800mmВредноста опсег од 70..800mmН�

DEN 7680.00
M30 ултразвучно сензор ,UB1000-30GM-U-V1
  • Обновено
Оценка на клиентот:

M30 ултразвучно сензор ,UB1000-30GM-U-V1

Технички податоциОпшти СпецификацииУреди со покажувач на растојание од 65..1000mmВредноста опсег од 70..1000mm�

DEN 7680.00