• Обновено
LCJ 50 Совети Помине Уметност Екранот Лажица Форма Природни Покажува УВ Гел лак Бои Алатки За Нокти

LCJ 50 Совети Помине Уметност Екранот Лажица Форма Природни Покажува УВ Гел лак Бои Алатки За Нокти

Buyers rating:
-24 % DEN 109.00
DEN 143.52

Залиха

По-Продажбата На Услугата : Ние Сме Професионални Бизнис Компанија. ние ќе се вратам на вас во 24hours ( со исклучок на викенд) и реши го ова за вас, наскоро со замена или надомест на штета. Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро. Кина Пост Воздух Mail пораката се Испрати На Најголем број на Калории, Тоа Трае околу 20 Дена Да Пристигнат. Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, Тоа Трае 5-8 Days Да Пристигнат. Ви благодариме!
. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка. Клиентите Царинење : Ние Ќе Напишам Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење. Ако Сте Подготвени Да Ги Користат Изразат Испорака, Треба Да Плати Дополнителни Трошоци За Цел. Повратни информации : Ако не Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас. За Производ Кој Вклучува Батерија, Ние Ви Препорачуваме да Се Изборот ЕМС Превозот. Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот.Карактеристики : 100% Сосема Нов и висок квалитет! Материјал : Пластични Должина : 13cm околу Количина : 50pcs Помине Уметност Тип : помине уметност се прикаже pop-стапови полски Ноктите Салон Материјали : Помине Уметност Лесно да додавање / отстранување / менување на редоследот на совети Ќе може да се подготви / декорација на овие нокти совети, погоден за полски / UV гел / акрилик / fibreglass Совршен Избор за помине уметност display / обука За професионална употреба и за домашна употреба Пакет Содржина : 50 Компјутери Помине Уметност Лажни Совети Стапови Пракса Екранот Одбор Дизајн Алатки + 2 Парчиња Токи Превозот Термини : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата.

Основни карактеристики

боја:
50 Совети Покажуваат Картичка
Бренд Име:
LCJ
НЕТО-WT.:
50 Совети / Set
Број На Модел На:
Лажица Покажува Картичка
Количина:
50 Совети
Состојка:
Пластични
Тип На Објект:
Гел На Ноктите
Тип:
Бои Картичка

Најдобри понуди