• Обновено
220V Целосна автоматска Мултифункционален Домаќинство Електрични Вафли Создателот Јајце Топката Кифла Создателот Машина Со 7 Изборен Плочи

220V Целосна автоматска Мултифункционален Домаќинство Електрични Вафли Создателот Јајце Топката Кифла Создателот

Buyers rating:
-5 % DEN 4195.00
DEN 4416.00

Залиха

Производ параметри : Производ големина : 220*220*110mm Напон : 220 V Моќност : 500 W Печење послужавник материјал : суспензија тип Скара материјал : не држи материјал предности на производите : 1. интелигентни печење, униформа топлина 2. храна одделение noncontamination слој 3. брзи промени плоча Како да се користи? 1. снабдување со енергија 2. тест на масло за готвење на печење послужавник 3. се подготвени да се направи тесто 4. истурете тесто на скара 5. покријте со капак 6.се пече 3-5 минути Колку да го промените скара брзо? 1. отворете торта машина и да се најде на копчето на предниот крај на долниот скара машина. Притиснете надолу. 2. пан ќе се појави надвор од школка и задржете скара со двете раце. 3. најдете lax копчето на печење послужавник и се повлече во горниот скара

Основни карактеристики

боја:
Сет 1, Сет 2, Поставете 6, Поставете 7, Поставете 9, Поставени 10, Поставете 3, Поставете 4, Поставете 5, Поставете 8
сертификација:
UR,CE,САШО,НА БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Заменлив Плочи:
Вафли Создателот,Крофна Создателот,Бразилецот / Panini Притиснете Плочи,Плочи За Сендвич,Торта Производител
Функција:
Кул Допир Надворешноста,Не-Стап Готвење Површина,Изградена-Во Кабелот Заврши
Број На Модел На:
NC3686
Моќност (W):
500-800W
сертификација:
3C

Најдобри понуди

Топла Seeling Lolly Вафли Машина Со 110V & 220V
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Топла Seeling Lolly Вафли Машина Со 110V & 220V

Топла Seeling Lolly Вафли Машина Со 110 V & 220 VЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме д�

DEN 9485.00 9984.00
нерѓосувачки челик, Електрични Вафли Производител на Комерцијални еден главата сладолед Конус Бејкер машина вафли
  • Обновено
Оценка на клиентот:

нерѓосувачки челик, Електрични Вафли Производител на Комерцијални еден главата сладолед Конус Бејкер машина вафли

Електрични Вафли Производител на Комерцијални една глава од не ' рѓосувачки челик сладолед Конус Бејке�

DEN 25810.00 27168.00