• Обновено
Креативни Смола Птица Ѕид Светилка Спалната соба Студија Соба Aisle Ѕид Sconces Осветлување E27 Сијалица Модерна Стаклена Сенка Ѕид Светлина Сјај WL286

Креативни Смола Птица Ѕид Светилка Спалната соба Студија Соба Aisle Ѕид Sconces Осветлување E27 Сијалица Модерна

Buyers rating:
DEN 5759.52

Залиха


Спецификации
Креативни Смола Птица Ѕид Светилка
Димензии
9.8"D X 14.2"H
Материјал(s)
Метал, Стакло, Смола
Тип На Светилка
E27
Светилки
1 X lamp, E27 (Не се вклучени)
Оглас
CE
Реден Број
WL286

Основни карактеристики

Бренд Име:
cheerhuzz
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Извор На Енергија:
AC
Напон:
220V,110V,90-260V
сертификација:
CCC,CE
Тело Материјал:
Железо
Стил:
Европа
База Тип:
E27
Боја На Каросеријата:
Бела
Е dimmable:
No
Сенка Ветер:
Надолу
Сенка Тип:
Чисто Стакло
Гаранција:
1 година
Материјал:
Стакло Камен
Број на извори на светлина:
1
Техника:
Кован
Примена:
Foyer
Осветлување Област:
10-15square метри
Број На Модел На:
WL286
Карактеристики:
Стакло
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Употреба:
Индустриски
Тип На Објект:
Ѕидни Светилки

Најдобри понуди