• Обновено
Пад на Превозот на големо Природни пурпурна fluorite Кристал Пушењето Цевка + цедилка кварцен камен исцелување стапче Бесплатен Превозот X34

Пад на Превозот на големо Природни пурпурна fluorite Кристал Пушењето Цевка + цедилка кварцен камен исцелување

Buyers rating:
-36 % DEN 676.00
DEN 1056.00

Залиха

Пад на Превозот на големо Природни пурпурна fluorite Кристал Пушењето Цевка + цедилка кварцен камен исцелување стапче Бесплатен Превозот X34 Кратки Детали : тежина : околу 130g димензии : должина : 125mm; широк : 25-35mm Во/]tention : Големина може да биде мала неточноста поради различни количества на производи, или рака мерење, ви благодариме за разбирањето!

Основни карактеристики

Тема:
самовила
Материјал:
Кристално
Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина

Најдобри понуди

20x Мини Природни Минерални Рок Различни Падна Камен Чакра Исцелување Балансирање Комплет за Собирачи Реики Исцелители
  • Обновено
Оценка на клиентот:

20x Мини Природни Минерални Рок Различни Падна Камен Чакра Исцелување Балансирање Комплет за Собирачи Реики Исцелители

Функција : 1 Остави Лош Повратни информации Без да Контактирате со Нас Ќе Не ги Обезбеди Попродажба на Ус

DEN 345.00 375.36