• Обновено
Монистра Црвено Јаболко, Сребро & Кристал Монистра Одговара на Пол Томас Накит Благодарение давање Подарок За Жените & Мажи

Монистра Црвено Јаболко, Сребро & Кристал Монистра Одговара на Пол Томас Накит Благодарение давање Подарок За

Buyers rating:
-20 % DEN 410.00
DEN 512.64

Залиха


За Производот
Аманда Накит се Nickle & Доведе Слободни. Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната Средина-Пријателски Накит.
Вистински Злато Позлата
Аманда Накит Се Вистински Злато Позлата Не Хемиски Злато.Позлата Со Три Пати на Злато Позлата.Дебелината на Позлата е Далеку Повеќе Од Истата Индустрија.
Germarny Полирање Технологија
Аманда Накит Полирање Машина е Увезена Од германски. Секој Производ е Полиран во 360 степени.Површина е Мазна и Беспрекорна.
Испраќање Време
Ние ќе Испраќање на Вашите Нарачки во Рок од 5 Работни Дена Откако ќе Добиете Потврда на Уплатата Од Aliexpress.Во Текот На Кинески Државни Празници, Ние Може Да Се Прошири На Превозот Време Конкретно.
За Голема Количина Цел, ве Молиме Контактирајте со нас за да ја Проверите Акции Пред да се Направи Исплата. Ние Може да Потрае Подолго Време За Подготовка на Големи Количество Наредби И ќе Ви овозможи да Знаат На Specifictime Потребно.
Превозот Метод
Ние Обично Ќе Обезбеди Бесплатен Превозот Од Економски Воздух Пошта Кога Цел Pirce Превозот Од
Regeisted Пост Воздух Пошта Кога Цел Pirce > US$ 5 . Превозот Со Преку EMS,DHL,UPS-от или FEDEX Се исто Така Достапни Ако Сакате Да ја Платите Дополнителна наплата или Вашата Нарачка Pirce > US$150 .Ако Вашата Стока Се Пропуштени или се Оштетени.Ве молиме Контактирајте со Нас Слободно ПОБРЗО.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Thaddaeus
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Материјал:
Кристал
Број На Модел На:
Монистра Црвено Јаболко
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
2.1g

Најдобри понуди