• Обновено
Виси Накит Торба Преносни Earring Прстен Ѓердан Хривнија Накит Екранот Носителот Двојно Двострано 72 Џебови За Чување Торба

Виси Накит Торба Преносни Earring Прстен Ѓердан Хривнија Накит Екранот Носителот Двојно Двострано 72 Џебови За

Buyers rating:
DEN 299.52

Залиха


Виси Накит Торба Преносни Earring Прстен Ѓердан Хривнија Накит Екранот Носителот Двојно Двострано 72 Џебови за Чување Торба торба торба торба торба
Опис Накит Торба Големина 85(L)*43(W) CM Материјал МДФ, Лен, од не ' Рѓосувачки Челик Боја Бела Тежина 170g Пакет 1 buc

Основни карактеристики

Бренд Име:
TREACHI
Материјал:
Пластични
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Должина:
85cm
Објектот Тежина:
170g
Објектот Ширина:
43cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран

Најдобри понуди

10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD
  • Обновено
Оценка на клиентот:

10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи�

DEN 62.88