• Обновено
2017 Топла Сребрен Ѓердан Хривнија Earring Прстен Накит Поставите Мода Накит Круг Четири Парче Ѓердан Хривнија Earring Прстен

2017 Топла Сребрен Ѓердан Хривнија Earring Прстен Накит Поставите Мода Накит Круг Четири Парче Ѓердан Хривнија

Buyers rating:
-29 % DEN 487.00
DEN 685.44

Залиха


Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт ,Ние ќе ви одговориме во прв пат(E-mail Или Trade Manager ) Whatsapp : +8615918968852
100% Сосема Нов Поставува Тежина : 60.00 g

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Стил:
Класичен
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан Хривнија Earring Прстен
Бренд Име:
DOTEFFIL
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Прстен/Хривнија
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
S022
Пол:
Жени,љубовници',Девојки,Унисекс
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
925 Sterling silver
Име на производ:
925 Фунта Сребрен Накит Сетови
Пакување:
OPP вреќа/накит кутија
За превозот:
Бесплатен превозот
Состојба:
100% Сосема Нов
Стил:
925 Фунта Сребрен Накит За Жените
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Божиќ подарок

Најдобри понуди