• Обновено
1PC Најдобро Продаваните Лесно се Суши Создателот Машина Ролери DIY Кујна Совршена Магија Onigiri се Тркалаат Алатка Суши Мувла Готвење Алатки OK 0248

1PC Најдобро Продаваните Лесно се Суши Создателот Машина Ролери DIY Кујна Совршена Магија Onigiri се Тркалаат

Buyers rating:
-8 % DEN 238.00
DEN 258.72

Залиха

Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба.
Се враќа :
1) Ние гарантираме за сета стока што се продава. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест.Ви благодариме за вашиот поддржува. На доделување на датум е 5-7 работни дена.
2) Плаќањето е само објавен откако ќе се потврди на испорака. Ви благодариме за вашиот поддржува. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn1510725323) или да остават пораки.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.
3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.

Основни карактеристики

боја:
Црна
Тип:
суши алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,CE / ЕУ
Пластични Тип:
PP
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
O0248
Суши Алатки Тип:
Суши Калапи
Бренд Име:
LONGMING ДОМА
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди