• Обновено
Рачно изработени секси бело латекс чорапи гума долго порибување на егзотични фетиш носат

Рачно изработени секси бело латекс чорапи гума долго порибување на егзотични фетиш носат

Buyers rating:
-8 % DEN 1457.00
DEN 1584.00

Залиха

помогне да се обезбеди овие делови
Сопствени направени големина : Pls. Избегнувајте влажни услови на чување, Испорака На основен носач се користи, е Кина Пост Регистрирани Воздухопловната, ако треба објектот итно, ние силно препорачуваме да плати 16 екстра за забрзување на ИЗРАЗИ , Кои се околу 15 дена . Бидете сигурни дека вашата облека е добро подмачкано или talced.
За Повратни информации : Feedback е многу значаен за двете од нас, ако сте задоволни со нашата објект и службата, ве молиме помогнете да ја објавите позитивна повратна информација за нас, ние ќе го прават истото за вас. Постојат 3 главни методи на подготовка на латекс catsuit за носење.016 инчи) е оптимално за двете флексибилност и endurability. Ви благодарам многу! Посакуваме да имате пријатен шопинг патување во нашата продавница !!(*^-^*). изберете од подолу боја шема :
Забелешка : Ова предмети ќе бидат залепени рачно изработени од 100% чист латекс. Вие исто така може сакаат да носат еден пар на светлината памучни ракавици за да се избегне било каква штета
Кога се справувате со латекс со голи раце бидете сигурни дека тие се чисти пред да дојдат во контакт со вашата облека.
Не се фаќа за надворешната површина на вашата облека премногу тешко, или со груба ткаенина, како на сјајни површини може да бидат трајно рбет.
Чистење
Може да ги гума облека во чиста, млака вода. Ако сте незадоволни со нашите објектот, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде брз решение. Затоа тие може да биде тешко да се стави на без помош на лубрикант. Дебелината на 0. Гума може да биде изгребани ако протри премногу тешко, па бидете нежни. ние нема да ве остави незадоволни поради нашите грешки.

Основни карактеристики

боја:
Црна, Сина, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Јасно, Армија Зелено, Сино Небо
Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Бренд Име:
LarpGears
Материјал:
Латекс
Тема:
Фетиш

Најдобри понуди