• Обновено
500PCS Кабел Маркер За 4 sqmm Обоени Број од 0 до 9 Секој 50pcs Разликуваат Жици Бесплатен Превозот

500PCS Кабел Маркер За 4 sqmm Обоени Број од 0 до 9 Секој 50pcs Разликуваат Жици Бесплатен Превозот

Buyers rating:
DEN 494.40

Залиха

Материјал : Мека ПВЦ, конкавна conversed форма, бр.код во ракавот, еластичноста на во дијаметар.
Употреба : Излупете секој се пробие лесно.
Погоден било која големина, посебно должина и означување се достапни за нарачка.
1 : Тип : Кабел за означувачи
2 : Погоден Жица : 4 mm2 ( 18 AWG - 12 AWG )
3 : Боја : Милиони бои
4 : Пакет : 500 Pcs ( 0 , 1 , 2 , 3 , 4 , 5 , 6 , 7 , 8 , 9 Секој 50 парчиња)

Основни карактеристики

Тип:
Топлина Shrinkable
Број На Модел На:
ЕЗ-2 4mm2
Материјал:
ПВЦ

Најдобри понуди