• Обновено
3мм Neoprene Wetsuit Жените Влажни Одговара на Нуркање Костум Розова Црна големина XS S M L XL XXL Одговара за Сурфање Нуркање Snorkelling Дама

3мм Neoprene Wetsuit Жените Влажни Одговара на Нуркање Костум Розова Црна големина XS S M L XL XXL Одговара за

Buyers rating:
-20 % DEN 2104.00
DEN 2630.40

Залиха


3мм Neoprene Жените Wetsuit
Материјал : Neoprene 3мм
Disign : За жените
Големина : XS, S, M, L, XL, XXL
Големина Водич : Големина XS S M L XL XXL Гради (cm) 62 64 68 72 76 80 Колковите (cm) 78 72 86 90 94 98 Должина (cm) 121 126 131 136 141 146 Висина (cm) 145-151 149-155 152-161 157-163 161-168 165-175 Тежина (kg) 40-49 46-54 52-58 55-62 60-64 63-70
Големина : Сите големини се рамни мерење, ве молиме да се споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение на (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи) Тоа е еластичен материјал, може да се strenthed со повеќе од 10 до 15см Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да биде малку поинаков од подолу се слики, ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Основни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Wetsuits
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Крпеница
Број На Модел На:
M005
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
Hisea
Материјал:
neoprene

Најдобри понуди