• Обновено
3 Бои, Шари Ткаенина за Бања Душеци Бања Килим Не се лизга Бања Душеци Бања Мат 42*65cm

3 Бои, Шари Ткаенина за Бања Душеци Бања Килим Не се лизга Бања Душеци Бања Мат 42*65cm

Buyers rating:
-12 % DEN 454.00
DEN 516.00

Залиха


Опис На Производот :
Карактеристики :
Cushioned за мекост,ја апсорбира водата брзо и брзо сушење,
направи нога отпечатоци назад до оригиналната автоматски
Висок-квалитет фланелен боксери материјал не се лизга, лесен за чистење
Погоден за дневна соба, ходникот, спална соба, купатило, ходник, лоби, простории за состаноци
Материјал : Polyproylene+ TPR(Назад)
Тежина : 345g
Боја : Сина , кафена , зелена
Големина : Прибл. 42*65cm
пакетот вклучува :
1pc мрачно мат

Основни карактеристики

Големина:
420MMx650MM
Спецификација:
42*65cm
Стил:
Модерна
Примена:
Вратата , Кат
Материјал:
100% Полипропилен
Употреба:
Кат,Молитва,Отворено,Врата
Функција:
Навремено-Отпорни,Водоотпорен,Корозија-Отпорни,Лепило-Заштитна,Анти-Бактерии,Против Пролизгување
дизајн:
Ориентален
Возрасна Група:
Возрасни лица
Бренд Име:
XINJIAJIA
Број На Модел На:
CA282
Примена:
дневна соба
Шаблон Тип:
Шарени
Шема:
Печатени
Техника:
Машина Направени
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)

Најдобри понуди