• Обновено
Слободен Брод 5 Групи Свадба Хартија Фан Микс 3 Големини 40cm/30cm/20cm Виножито Боја Партија Pinwheels Позадина Rosette Ѕид Виси Оркестарот

Слободен Брод 5 Групи Свадба Хартија Фан Микс 3 Големини 40cm/30cm/20cm Виножито Боја Партија Pinwheels Позадина

Buyers rating:
-15 % DEN 1428.00
DEN 1680.00

Залиха


Слободен Брод 5 Групи Свадба Хартија Фан Микс 3 Големини 40cm/30cm/20cm Виножито Боја Партија Pinwheels Позадина Rosette Ѕид Виси Оркестарот
Еден сет, вклучувајќи :
2 парчиња од 40cm шарени хартија фанови
2 парчиња од 30cm шарени хартија фанови
2 парчиња од 20cm шарени хартија фанови
1 lot = 5 групи, вкупно 30pcs
Постојат 7 модели за да го изберете. Ве молиме изберете еден ви се допаѓа. Ако сакате да комбинација на неколку модели, ве молиме оставете порака. Ако сакате да знаете повеќе информации за партија supplie, ве молиме кликнете на веб-страница :
1) Превозот е апсолутно во светот.
2) Ако цел е над 2kg, ние ќе се овозможи и слободно expree превозот во светот од страна на EMS, DHL, UPS-от и Fedex. Тоа ќе потрае околу 5-7 дена да пристигнат на вашето место.
3) Ако вашата цел е подолу 2kg, Кина Пост Воздух Mail, Сингапур Пост, хонг конг пост, Европската Воздух Парцела, Epecket ќе се користи. Тоа ќе потрае 7-15 работни дена да пристигнат на вашето место.
4) Ние имаме договор со некоја меѓународна Изразат Соработка, на производи ќе се испраќаат во рок од 24 часа по приемот на вашата исплата.
5)Напомена : ве молиме да ни овозможи со детални и точна адреса која може да се пристапи од страна на меѓународната експрес испорака. Ризикот од загуби ќе биде усвоен ако тоа е предизвикано од грешка на превозот адреса направени од страна на пополнување на превозот информации.

Основни карактеристики

Повод:
Шема:
Цвет,Солидна Боја
is_customized:
Yes
Материјал:
Картон
Големина:
M
Број На Модел На:
Хартија Фанови
Стил:
хартија гарланд
боја:
шарени
Големина:
15 x 16cm
Се користи 1 :
роденден
Користи 2:
свадба партија декорација
Користи 3 :
Семејството Партија
Користи 4 :
Дома декорација

Најдобри понуди

SAF7730HV/317
  • Обновено
Оценка на клиентот:

SAF7730HV/317

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 104.00 112.80
MC68HC908QY4CDW MC68HC908
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MC68HC908QY4CDW MC68HC908

Купувачи информации : 1 Нашата компанија може да се купи други Електронски додаток и IC делови за вас Вие �

DEN 60.00 65.28