• Обновено
MF38PG4A1 нови

MF38PG4A1 нови

Buyers rating:
DEN 5280.00

Залиха

Ние прифаќаме Alipay тука и толку .
-Други држави или оддалечените области може да потрае подолго.
Вашиот satisfation е нашиот прв приоритет.За сите клиент наредби ние не полнење доделување на надомест дури и 1pcs дел. се користи "Додади во кошничка" ние ќе се направи попуст за вас. Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас . Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.
Плаќање Информации : 1.
Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со НАС.Ние само брод потврдените адреса предвидено од страна aliexpress.
Политика на враќање : Ние го цениме вашиот бизнис и да понудат на инстант 7 дена политика на враќање. Пред да плаќаат ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во aliexpress се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод
ЦАРИНА & ПРЕДАВАЊЕ НА ПЛАЌАЊЕ : 1.
Контакт со нас на :
За било какви прашања за productplease се чувствуваат слободни да не контактирате, ве молиме контактирајте со нас преку трговија со датотеки, или e-mail и ние ќе ви одговори што ПОБРЗО.Ние го цениме вашиот позитивен фидбек.
купи повеќе делови. Ако преферирате други плаќаат начини pls контактирајте со нас.Ние ќе брод од твоите предмети во рамките 1-5 дена по исплата е расчисти. Ние се обидува да обезбеди најдобра услуга и сигурни производи за секој клиент howeveraccident може да се случи sometimesplease контактирајте со нас за решавање на секое прашање пред да замине негативен фидбек.Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши ова прашање.Предмети ќе пристигне во 5-30 работни дена зависи превозот методи и различни области :
-Преку Воздух Mail : Генерално 10-30 работни дена во светот.

Основни карактеристики

Состојба:
Користи
Тип:
Регулатор На Напон
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
IC
Температурата На Работа:
Универзална
Напон:
Универзална
Моќ Дисипација:
Универзална
Пакет:
Универзална
Примена:
Универзална

Најдобри понуди