• Обновено
Fixmee DIY Grommet Окцето, Клешти За Облека, Чевли Рака Алатки за Полнење Поставување Со 50pcs/Set претходно биле вклучени Бесплатен Превозот

Fixmee DIY Grommet Окцето, Клешти За Облека, Чевли Рака Алатки за Полнење Поставување Со 50pcs/Set претходно

Buyers rating:
-25 % DEN 285.00
DEN 379.20

Залиха


Карактеристики :
100% квалитет и Сосема нов. Отворот ги поставува стандардите/Чевли очи се стега Околу 100 претходно биле вклучени & Клешти За Прикачување на претходно биле вклучени На Tarps, Шатори, Платно Кеси Тенди & Базен Опфаќа Тоа е потребно за DIY љубители Ова е нов сет на околу 100 претходно биле вклучени и еден plier Одлична за прикачување на претходно биле вклучени на tarps, шатори, платно кеси, тенди, базен опфаќа, итн
Спецификација :
Должина : околу 14cm отворот : 4.5 мм
Пакет Се Вклучени :
1 x Отворот Клешти со околу 50 претходно биле вклучени боја radom

Основни карактеристики

Бренд Име:
fixmee
Тип:
Рака Алатка Делови

Најдобри понуди

HX-70 ДОВЕДЕ Назад Светлина
  • Обновено
Оценка на клиентот:

HX-70 ДОВЕДЕ Назад Светлина

Спецификација : Моќ Кутија Димензии : 123x96x44mmВлезен Напон : AC 90~240 V 50 / 60 HzLED Количина : 18Излезна Моќност : 2 W /

DEN 4056.00