• Обновено
200PCS 9*6*4MM метал злато ОТВОРОТ копчето за шиење облека додаток копчиња претходно биле вклучени МИ-031

200PCS 9*6*4MM метал злато ОТВОРОТ копчето за шиење облека додаток копчиња претходно биле вклучени МИ-031

Buyers rating:
DEN 95.52

Залиха


Материјал : Метал
Големина : Како На Сликата
Боја : Како На Сликата
Количина : 200 компјутери
Точка Бр.Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји.
Сите производот(ите) ќе биде внимателно спакувани и испратени до вас во домот случај или картон или друг пакет. Ако ви се исполнат на секој проблем за бизнис, ве молиме контактирајте со нас слободно.

Основни карактеристики

Тип На Производ:
Претходно биле вклучени
Големина:
4MM
Функција:
AS
Метал Тип:
Дувачкиот
Техника:
позлата
Обликот:
Круг
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
AS
is_customized:
Yes

Најдобри понуди