• Обновено
Топла Продажба Мотоцикл Хром 1 Handlebar мотор Рака Костец Одговара на Kawasaki Хонда Suzuki Јамаха Палка Алуминиум & ПВЦ

Топла Продажба Мотоцикл Хром 1 Handlebar мотор Рака Костец Одговара на Kawasaki Хонда Suzuki Јамаха Палка Алуминиум

Buyers rating:
-13 % DEN 1378.00
DEN 1584.00

Залиха

Ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек со вкупна Детални Продажба Оценка ѕвезда на 5.
Ние ќе ви даде детали на превозот што треба.
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директна и
ние ќе се потрудиме да ви помогне. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
даноци
- Јас ќе го одбележи како Подарок или Примерок и ниска вредност. Не двоумете се да не контактирате во секое време, пред и по купувањето, ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите.
Така вкупниот треба 21workdays-35workdays ( околу три недели) . Ве молиме имајте во предвид вашиот Телефон кога на вашата исплата. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Abou објект
Сите предмети се продава од нас се опишани на најдоброто од нашите способности, онолку точни колку што е можно, и со голема conscientiousness на наша страна.Телефон мора да се for international express превозот.
Добредојдовте во мојата продавница!
Ако ви се допаѓа други shippingments ,ве молам да ми кажете.
Меѓународни Купувачи - Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1). Ви благодариме за вашето разбирање.
Спецификации :
Материјал : Висок Квалитет Палка Алуминиум & ПВЦ !Лесна инсталација! Боја : Како на сликата покаже Handlebar Калибар Големина : 1 инч (25мм) Надворешниот дијаметар : 45 MM Должина : (Лево : 185 MM и Право : 195 MM) Состојба : 100% Сосема Нов Кол : 1 пар (Лево и Право) ве Молиме да се измери вашиот handlebar големина пред да ја купите Fitment :
Kawasaki Вулкан 1500 Класичен, Номад & Drifter, Вулкан 1600, 2000 Вулкан
Kawasaki Вулкан 800 Класичен Drifter
Хонда Магна 750 94-03
Хонда Сенка 1100 Дух Sabre Аеро АЦЕ
Хонда Сенка 600 VLX DLX
Хонда Сенка 750 Дух Аеро АЦЕ
Хонда Дух 750 2000-2006
Хонда VTX 1800 2002-2006
Suzuki Volusia 800 M50 Булевар
Suzuki Натрапникот 1500 C90 Булевар
Suzuki Marauder 800 1600
Јамаха Патот Ѕвезда Roadstar 1600 1700
Хонда CBR 600 F3 F4i 900 929 954 1000 RR(Сите Модели & Години)
Kawasaki Ninja 250 ZX6r ZX7r ZX9r ZX10r ZX12r ZX14r(Сите Модели & Години)
Suzuki GSXR600 750 1000 Hayabusa(Сите Модели & Години)
Јамаха FZR YZF600 600 R R1 R6 R6 S(Сите Модели & Години)
Пакет вклучувајќи 1 пар x Рака Костец
Превозот
1)Превозот На Компаниите :
Ние поддршка на пратката од страна на"Кина Пост" Или "Хонгконг пост",ве молиме оставете ќе ја објавите кодот за заклучување и вашиот телефонски број во цел.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Костец
Објектот Висина:
22cm
Име На Модел:
За Kawasaki Хонда Suzuki Јамаха
Објектот Ширина:
22cm
Објектот Должина:
119cm
Објектот Дијаметар:
22cm
Материјал Тип:
Висок Квалитет Палка Алуминиум & ПВЦ !Лесна инсталација!
Објектот Тежина:
0.5kg
Бренд Име:
GFYSHIP
Тип На Производ:
За Kawasaki Хонда Suzuki Јамаха

Најдобри понуди