• Обновено
Haliaeetus Високо-одделение Бања Нерѓосувачки Челик Туш Колона Врнежи Водопад Туш Панел Кула Дожд Масажа Систем

Haliaeetus Високо-одделение Бања Нерѓосувачки Челик Туш Колона Врнежи Водопад Туш Панел Кула Дожд Масажа Систем

Buyers rating:
-20 % DEN 8832.00
DEN 11040.00

Залиха

Ако јас се пропушти нешто, ве молам дозволете ми да знам; ·ве Молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, за да можеме да работат надвор; ·Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Повратни информации : ·јас ќе се опише предмети, како и што можам. ·Ако треба да нарачате повеќе објекти,pls дозволете ми да знам прво,па ние може да ви понуди превозот попуст на дел од производот. ·Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата.
Функција : Ѕид
Туш Панел Материјал : Нерѓосувачки Челик
Рачен туш глава : ABS Пластика
Вентил Тип : Керамички Вентил
Лесно да се инсталира Шарени серија туш panel
Испорака : ·ве Молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Туш Панел опис :
Врнежи од дожд туш функција
Водопадот туш функција
Хоризонтална Масажа Спреј функција туш
Рака Туш туш функција
Тапа туш функција
Бренд нови во кутија подготвени да брод. Контакт со нас на : ·Ако сакате да се направи голема цел или измеша нарачки,ве молиме да бидат слободни да контакт со мене. ·Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест. ·Превозот ќе биде низ целиот свет преку UPS/FEDEX/DHL/EMS/Кина Пост, и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас. ·Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.
Туш Панел опис :
Врнежи од дожд туш функција
Водопадот туш функција
Хоризонтална Масажа Спреј функција туш
Рака Туш туш функција
Тапа туш функција
Бренд нови во кутија подготвени да брод.

Основни карактеристики

Бренд Име:
Haliaeetus
Функција:
Ладна и Топла,LED Светло
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Површински Третман:
Бранеа
Стил:
Современа
Површина По Завршувањето:
Нерѓосувачки Челик
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Број На Модел На:
sp-006
Големина:
10 inch
Вентил Core Материјал:
Керамички
Тип:
Бања & Туш Чешми, туш panel
Изложени B & S Тапа Функција:
Без Лизгачот На Лентата За
Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Бања & Туш Тапа Тип:
Изложени B & S Чешми

Најдобри понуди