• Обновено
НИ КАПА Префрлување НИ 15KV 222K 2200PF 2.2 ну 0.0022 UF нови и оригинални 10pcs/многу

НИ КАПА Префрлување НИ 15KV 222K 2200PF 2.2 ну 0.0022 UF нови и оригинални 10pcs/многу

Buyers rating:
DEN 516.00

Залиха


НИ КАПА Префрлување НИ 15 KV 222 K 2200 PF 2.2 ну 0.0022 UF нови и оригинални 10pcs/многу
CN10 02114603
1.Нашата компанија има многу на дел броеви.Но, ние не испратите секоја од нив,и само покажуваат некои примери на продавница тука.Ако вие не може да се најдат некои предмети во нашата продавница,pls остави порака за вашето барање.(Ние сме задоволни да се направи понуда за вас)
2.Можеби зделка при купување количина е повеќе од 2 парчиња.Кога вршите измени на пратката такса(товар) е потребно,ве молиме оставете порака за нас по цел објектот онлајн.

Основни карактеристики

Број На Модел На:
15KV 2200PF
Употреба:
Префрлување
Излез Тип На:
DC
is_customized:
Yes
врска:
Приклучок Во

Најдобри понуди