• Обновено
Подобро Само 1.56 Photogray Стандард Предната Страна Мулти Фокусна Прогресивна Photochromic Транзиција Леќа Myopia Presbyopia Photobrown

Подобро Само 1.56 Photogray Стандард Предната Страна Мулти Фокусна Прогресивна Photochromic Транзиција Леќа Myopia

Buyers rating:
DEN 3120.00

Залиха

Ве молиме овозможи време за нас, да бидете трпеливи, негативна повратна информација не реши ништо, ви благодариме за вашето разбирање и соработка.00 0~180 +75~+350 Нормално 52mm~75mm OS-ЛЕВО 0.
Само едно нешто што не треба, само чекаат вашата фаворизира рецепт eyewear дома, па лесно~
-
За Леќа Рецепт
Една Визија Леќа, вашиот RX формат :
а.00 Нормално 52mm~75mm OS-ЛЕВО 0. Испорака Детали Ние ќе брод објектот преку Кина Пост Воздух Mail услугата (околу 35-50 бизнис дена), ако треба express,или друг начин,ве молиме контактирајте со нас на прво место.00 +75~+350
б.Доколку ставката што сте ја примиле е неисправен ИЛИ Понекогаш нештата едноставно не одговара на начинот на кој ви се допаѓа, ве молиме испратете ни e-mail преку Aliexpress систем во рок од 14 дена. Ако не сте CYL, ве молиме да се чувствуваат во оваа : SPH ДОДАДЕТЕ PD OD-ПРАВО 0. Ние се отсече маргина од страна на трговецот и директно да го продаде стоката од фабриката за вас потрошувачите. Тоа ќе биде високо го ценат ако може да ни остави 5 ѕвезди позитивни повратни информации, што ќе биде голем поттик за нас. Ако сте CYL, ве молиме да го пополните овој : SPH CYL Оска PD OD-ПРАВО 0. Ние гарантираме за добар квалитет со конкурентна цена. Ве молиме да се чувствуваат слободни да се направи нарачка. Ако не сте CYL, ве молиме да се чувствуваат во оваа : SPH PD OD-ПРАВО 0. Ако сте CYL, ве молиме да го пополните овој : SPH CYL Оска ДОДАДЕТЕ PD OD-ПРАВО 0.56 Photogray Стандард Предната Страна Мулти Фокусна Прогресивна Photochromic Транзиција Леќа Myopia Presbyopia Photobrown

v
Водич на
Како да се цел еден пар на рецепт очила?
Step1 : Цел на оптички рамка ќе фаворизира во нашата продавница;
Step2 : Изберат соодветни леќа (можете да консалтинг нас);
Step3 : Испрати вашиот RX (рецепт) и други барања до нас преку кратка порака.

Основни карактеристики

Леќи Во Боја:
Сива, Кафеава
Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Леќи Материјал:
CR-39
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Подобро Само
Број На Модел На:
1.56 Индексот Стандард Прогресивна Photochromic
Обложување:
HMC
Леќа Тип:
1.56 Индексот Стандард Прогресивна Photochromic
погоден:
Мажи & Жени
боја:
Јасно
Функција:
EMI, HMC
моќност:
Минус, Плус
додај:
+0.75~+3.50

Најдобри понуди