• Обновено
2017 Секс Латинска Танц Облечи&Ѓердан&Armlet Costum-Боја Backless Tassel Сцената/Претставата Ballroom Танцување Облека За Жени Дама

2017 Секс Латинска Танц Облечи&Ѓердан&Armlet Costum-Боја Backless Tassel Сцената/Претставата Ballroom Танцување

Buyers rating:
DEN 3552.00

Залиха


Бренд : Најдобар Танчер
Големина(единица : cm)
Биста
Половината
Хип
S
77
63
83
М
83
68
88
L
87
72
92
Совет : 1cm=0.393 инчен / 1inch=2.54 см
"Големината mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."
Вклучуваат 3 Pcs : 1*Фустан&1*Ѓердан&1*Armlet
Почитувани Продавачот:
Овој Фустан е Материјал : Spandex+Tassel
Прифати за да го Costum Боја.
Ако Сакате Да Нарачате Друга Боја.
Ве Молиме Контактирајте Со Сопствени Услуга
И Оставете Ја Вашата Порака.
Ви Благодариме За Вашиот Разбере.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L
Танц Тип:
Латински јазик
Пол:
Жените
Бренд Име:
Најдобар Танчер
Материјал:
Spandex,Rayon,Полиестер
Број На Модел На:
DQ1112
Стил:
Жените Латинска Танц Облечи
Вклучуваат 3pcs:
1*Фустан&1*Ѓердан&1*Armlet
За:
Латинска/Ча ча/Румба/Самба/Пасо Doble
совети:
Боја и Стил Застапеност може да се разликува од страна на мониторот

Најдобри понуди