• Обновено
Гори сила 16 малку Игра Картичка За Сега MegaDrive & Битие Систем

Гори сила 16 малку Игра Картичка За Сега MegaDrive & Битие Систем

Buyers rating:
-7 % DEN 178.00
DEN 191.52

Залиха


Ве молам оставете ме порака за школка ќе треба, на пример "јас треба од ЕУ/САД Школка" или "јас треба ЈП школка" Ако не оставите порака како ова, ќе испрати случајно и не се одговорни за каква било грешка. Ако школка не одговара на вашиот игра плеер, ве молиме обидете се да ги симнат на школка и употреба на мајка одбор само. 1. Оваа Игра е Бесплатно Регион ( PAL-ЕУ, NTSC-САД, NTSC-JP ), поддршка Mega Drive/Битие Систем во различни земји или област. 2. На налепница може да бидат различни како рекламирате што е опишано , ако треба истата налепница што се рекламираат, ве молиме да ни остават порака кога цел. На налепница може да се прилагоди. 3. Ние исто така снабдување на празни случај, мало кутија и упатство книга. Ве молиме контактирајте со нас ако имате потреба од нив.
Пакување Содржина :
1 x играта картичка

Основни карактеристики

боја:
ЕУР Школка, JAP Школка
Број На Модел На:
Не Спаси Функција
Компатибилен Марка/Модел:
Никој
Бренд Име:
BIGKID

Најдобри понуди