• Обновено
20 Парчиња М2 Вино Хексадецимален Најлон Заклучување Орев Алуминиум

20 Парчиња М2 Вино Хексадецимален Најлон Заклучување Орев Алуминиум

Buyers rating:
DEN 703.68

Залиха


20 Парчиња Хексадецимален Најлон Заклучување Орев Алуминиум
Материјал : Алуминиум Легура
Боја : Вино
Големина : M2 (Навој дијаметар : 2mm. тема на теренот : 0.4 mm, ве молиме видете слика за детали големина)
Пакетот вклучува :
20 парчиња нут

Основни карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Најлон Заклучување Ореви

Најдобри понуди