• Обновено
2017 Нова мода есен и зима nautral raccoon куче крзно вест жените долго тенок ракави вистински крзнени елеци елеци

2017 Нова мода есен и зима nautral raccoon куче крзно вест жените долго тенок ракави вистински крзнени елеци

Buyers rating:
DEN 3408.00

Залиха


*** Големината мерењата се различни помеѓу различни ја красеше брендови,особено меѓу Азија и Европа,ве молиме да се измери вашиот мерење и споредба со под големина на табелата пред да нарачате. *** Лежеше ја красеше рамно на маса и да се измери на мерење,за мерење на големина на табела е надвор параметри на облекувам.Вашиот соодветна големина треба да бидат избрани според вашата фигура мерења. *** Еден инч е за 2.54 СМ (1 инч = 2.54 см,1cm = 0.39 инчен). Има 2-3cm(0.79" - 1.18") грешка надоместок поради прирачник за мерење. Големина на Табела (Единица од CM) ознака големина рамо ширина биста дебелина ccoat должина на ракав должина половината ткаенината S 38 84 70 0 0 0 M 39 88 70 0 0 0 L 40 92 70 0 0 0 XL 41 96 70 0 0 0 XXL 42 100 70 0 0 0.0 Големина на Табела (Единица од Инчи) ознака големина рамо ширина биста дебелина ccoat должина на ракав должина половината ткаенината S 14.96 33.07 27.56 0.00 0.00 0.00 М 15.35 34.65 27.56 0.00 0.00 0.00 L 15.75 36.22 27.56 0.00 0.00 0.00 XL 16.14 и делови 37.80 27.56 0.00 0.00 0.00 XXL 16.54 39.37 27.56 0.00 0.00 0.00

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Дебелина:
Стандард
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
WF79255
Бренд Име:
cockscomb
Маскирани:
No
Декорација:
Крзно
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Тип:
Без Ракави Вест
Стил:
Канцеларијата Дама
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Материјал:
raccoon куче крзно
Облека Должина:
Долго

Најдобри понуди