• Обновено
Топката Канџи Торба Кошарка Фудбал Кука Игра Ѕид Носителот На Спортски Тренинг Фудбалска Топка Практични Појас Сметководствена Пренослива Торба

Топката Канџи Торба Кошарка Фудбал Кука Игра Ѕид Носителот На Спортски Тренинг Фудбалска Топка Практични Појас

Buyers rating:
DEN 648.96

Залиха


Новата Топка Ноктот Торба Кошарка Фудбал Игра Насловна Ѕид Носителот на Спортски Тренинг Фудбалска Топка Практични Појас Сметководствена преносни
Опис :
Име : Спорт Топката Торба
Боја : Црна
Додатоци : Појас и Торба
Материјали : Најлон
Карактеристики :
Најлон кеса за кошарка топки
Лесен за употреба, само 1 или 2 секунди за да се поттикнат и да се повлече од
Можете да ја раката на рамо, држете во рака, се држи на чантата
Топката торба дизајн е флексибилен за да зафат и мажите или жените кошарка за складирање или прикаже на екранот на вашиот ѕид.
Умен алтернатива за одржување на спортски топката во пренатрупана плакарот или складирање корпа.
Кошарка носителот може да се приспособат на 28 1/2 до 29 1/2 инчи во обемот.
Заоблени кеси се овозможи непречено и едноставен грчевито држејќи се за или отстранување на кошарката.
Вклучува хардвер за монтажа на base или дрво површина, и може да се качи на таванот за дури и повеќе креативни екранот.
Кул решение за чување и организирање кошарка во гаража, или прикажување на autographed топки во канцеларија, бар, ден или шкафче соба.
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1* Топката Торба
1* Појас

Основни карактеристики

Бренд Име:
окото на хорус
Тип:
Други
Број На Модел На:
001432
Изведени Серија:
Топката Канџи

Најдобри понуди