• Обновено
Бесплатен превозот 10sets 5 начин superseal гума конектор за подигање Tyco 1.8 серија, конектор гумени чизми покрие капа

Бесплатен превозот 10sets 5 начин superseal гума конектор за подигање Tyco 1.8 серија, конектор гумени чизми

Buyers rating:
DEN 384.00

Залиха


Опис : Item слики :
Слични Производи : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Shippment :
Објектот се испраќаат во рок од 5 работни дена откако уплатата се населиле. Ако не можете да добиете предмети во времето, ве молиме контактирајте со нас да ни прво, ние ќ се провери и да ги реши тоа за вас наскоро. Ние ќе ви одговори вашиот e-mail во рок од 24 часа нормално. понекогаш имаме малку доцнење поради викенд или празник. Ако не можете да добиете на нашата mail по 48 часа, ве молиме проверете ја вашата спам или контактирајте со нас да ни со други e-mail адреса.
Контакт :

Основни карактеристики

Број На Модел На:
HD051Y-1.8
Тип:
гума за подигање

Најдобри понуди