• Обновено
SAUVOO 10pcs/многу Антички Сребрена Боја Брод Форма Pendant Бар Конектор со 13 Циклуси 5x71mm за DIY Ѓердан Изработка на Накит

SAUVOO 10pcs/многу Антички Сребрена Боја Брод Форма Pendant Бар Конектор со 13 Циклуси 5x71mm за DIY Ѓердан Изработка

Buyers rating:
-30 % DEN 271.00
DEN 387.36

Залиха

SAUVOO 10pcs/многу Антички Сребрен Позлатен Брод Форма Pendant Бар Конектор со 13 Циклуси 5x71mm за DIY Ѓердан Изработка на Накит
1)Материјал : Метал
2)Бои : родиум
3)Количина : 10pcs/многу
4)Пакување : 10pcs/opp вреќа
5)Поддршка : Кога цел повеќе од $150Бесплатен превозот преку EMS, DHL, Fedex, UPS-от и така натаму (Освен оддалечените области).
6)Можеме да го прифатиме ПАД на ПРЕВОЗОТ . И кога цел повеќе од $5Бесплатен превозот за НАС, руската Федерација, Украина од e Packet;
Кога повеќе од $50Бесплатен превозот во Австралија, Велика Британија, Германија од страна на e Packet;
Кога повеќе од $70Бесплатен превозот во Канада, Франција, Норвешка, Израел, Саудиска Арабија со e Packet
7)Ние можеме да брод на потрошувачи директно, без било приемот или на фактура во пакет.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
F1096
Материјал:
Метал
Објектот Дијаметар:
0inch
Производ Карактеристики:
кауција pendant
Накит Наоди Тип:
Конектори
Бренд Име:
SAUVOO
Објектот Тежина:
0g
Објектот Висина:
0inch
Бои:
родиум
Материјал:
Легура
Пакување:
10pcs/opp вреќа
Големина:
13*37mm
Дупка со ГОЛЕМИНА:
5*71mm
Тип На Објект:
бар конектор
Функција:
повеќе јамка конектор
дизајн:
ѓердан connetors
Употреба:
сребро pendant конектори
Стил:
DIY накит бар конектори

Најдобри понуди

Пејачот Везови & Darning Нога 006016008-P
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Пејачот Везови & Darning Нога 006016008-P

Се вклопува Пејач модели 1100, 1105, 1107, 1116, 1120, 1130, 1732, 2302, 2303, 2304, 2315, 2330, 2440, 2502, 2503, 2504, 2515, 2517, 2530, 2623, 2638, 2662, 3116, 3709,

DEN 528.00