• Обновено
цилиндар на главата за AUDI A4 Avant A6 Avant Ауди Cabriolet S4 Avant Quattro Индустриски 1.7 1.9 1Z AFN AFF AHU AVG ALE AHH AEY AFD

цилиндар на главата за AUDI A4 Avant A6 Avant Ауди Cabriolet S4 Avant Quattro Индустриски 1.7 1.9 1Z AFN AFF

Buyers rating:
-25 % DEN 14760.00
DEN 19680.00

Залиха

Објектот Патеката Број ќе бидат обезбедени.
Објектот ќе биде предаден, веднаш во рок од 1-2 работни денови по потврди за плаќање. Ако имате технички прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас да бара да зборувате со нашите механичар на должност.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.
цилиндар на главата за AUDI A4 Avant A6 Avant Ауди Cabriolet S4 Avant Quattro Индустриски 1.9 ТД моторот : 1 Z AFN AFF AHU AVG ALE AHH AEY AHB
"ШКОДА" Octavia 1.
Целосна наплата ќе се издаде ако соодветна замена не е достапно кога yourreturn пристигнува.
Сите предмети се сосема n ew, никогаш не се користи, и уште во orig inal пакување доколку не е поинаку назначено.
ПРЕДМЕТИ НЕ ДОЈДЕ СО ИНСТРУКЦИИ - КУПУВАЧИ ПАЗЕТЕ СЕ
Професионалната инсталација и/или помош е силно да се предложи.
Превозот на Сите item s ќе бидат испратени до вашиот Aliexpress Зачувам регистрирана адреса на живеење, бидете сигурни дека сите адреси се точни пред да ги купите.
Ние преземат дополнителни чекори и да се грижи да бидете сигурни дека вашиот пакет пристигнува неоштетени и како рекламира, сепак, грешки не се случи, и комуникација е клучна во овие случаи. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Сите фотографии се прикажани за илустрација само, и се претставници на типот и моделот на цилиндри на главата се понудени во описот.9 ТД 93-95 Моторот : 1 Z AFN AVG AHU (VW19)
Па yment
Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.9 TDI 1896cc engien : 1 Z AFN AHU ALE AVG AHH AEY AFD ADE
AUDI A4 Avant / A6 Avant / Audi Cabriolet / S4 Avant Quattro / Индустриски 1. Нашата деловна линија може да се зафатени од време на време, ако не е не земам или да одговорите, ни e-mail и вашиот е-маил ќе бидат одговорени во рамките на следните 24 часа.

Основни карактеристики

Бренд Име:
westmove
Тип На Објект:
цилиндар на главата
Година:
1991 1992 1993 1994 1995 1996 1997 1998 1999 2000 2001
Име На Модел:
Фолксваген ШКОДА Octavia СЕДИШТЕ Толедо Alhambra Ibiza Инките Кордоба Vario
Зафатнина:
1.7 1.9 SDI SDI 1.9 ТД 1.9 1.9 L L 908702 Arosa A4 A6 Cabriolet S4 Quattro
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
49inch
Објектот Ширина:
21inch
Објектот Висина:
24inch
Објектот Тежина:
20kg
Материјал Тип:
1Z AFN AFF AHU AVG ALE AHH AEY AFD AHU (VW19) AHB 50003114B 50003114
Специјални Функции:
028103351K 028103351 028103351P 1037142 908 702 50003414B 50003414

Најдобри понуди

Член светилка LT-1119356-А RSAG7.820.6062
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Член светилка LT-1119356-А RSAG7.820.6062

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про�

DEN 1339.00 1471.20
MF38PG4A1 нови
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MF38PG4A1 нови

Ние прифаќаме Alipay тука и толку .Други држави или оддалечените области може да потрае подолго.Вашиот satisfa

DEN 5280.00
ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi

ZTE MF970 е најновата 4 G мобилни жариште Wi Fi претставени на MWC 2015 од Кинески производител ZTE ZTE MF970 е исто така �

DEN 5591.00 6144.00
10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD
  • Обновено
Оценка на клиентот:

10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи�

DEN 62.88