• Обновено
TMC 7.62 Тактички Градите Екипаж Црна Cordura Воена Airsoft Градите Екипаж Опрема+Бесплатен превозот(SKU12050822)

TMC 7.62 Тактички Градите Екипаж Црна Cordura Воена Airsoft Градите Екипаж Опрема+Бесплатен превозот(SKU12050822)

Buyers rating:
DEN 3120.00

Залиха

Ние, исто така, се сметаат за НЕУТРАЛНИ повратни информации како НЕГАТИВЕН фидбек.
Од Express : Општо земено, околу 5-10 работни дена за да се велика БРИТАНИЈА, САД, AU. Ве молиме repack објектот внимателно. Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање.62 маг
500 D Cordura ткаенина
Бесплатен Превозот
Исплата Информации :
ЗАЧУВАМ САМО!
Банка на Кина Т/T и Western Union исто така прифатливо ако не ми пречи. Некои времиња на денот ќе биде одложен поради недостаток.
Слика покаже :
Опис Информации :
TMC 7. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.
Совети :
-1.
Повратни Информации :
-1. Работно време : Пекинг Време од 8 : 00 часот До 5 : 30 часот.
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. Повратни информации е нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение. Поради безбедни причини, ние не им е дозволено на промената на адресата преку телефонски повик. Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови, службено лице и првиот-класа на квалитет. Сликите се за повикување само. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна. Објектот ќе биде предаден во рок од 48 часа штом вашето Плаќање Потврдена од страна на Alibaba. Превозот, манипулативните и осигурување се враќа. Во случај соодветна замена не е достапна, тогаш на враќање ќе бидат издадени. Ве молиме контактирајте со нас со сите коментари, прашања или предлози кои може да ги имате, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат. Со цел да ви обезбедиме подобра услуга, ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно.
Други Политики :
-1.

Основни карактеристики

Пол:
Мажи
Материјал:
Најлон
Сезоната:
пролет,лето,есен,зима
Име:
TMC 7.62 Тактички Градите Екипаж Црна
Материјал:
500D Cordura Ткаенина
Карактеристики:
ykk патент, внатре СТП слој

Најдобри понуди