• Обновено
Висок симулација Училишниот автобус, 1:32 скала легура се повлече назад на Училиште автобус модел, Diecast автобус автомобили играчки,Децата подарок

Висок симулација Училишниот автобус, 1:32 скала легура се повлече назад на Училиште автобус модел, Diecast автобус

Buyers rating:
-8 % DEN 397.00
DEN 431.52

Залиха

[Име ] : 1 : 32 легура се Повлече Назад модел [Кутија Големина] : 19*7.5*7.5 см од Пакување не е батеријата [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума [Употреба] : AG 13 Батерија ВНИМАНИЕ : ако немате конкретен избор на боја,ние ќе ви испратиме боја случајно Ние сме најголемите и најпознатите професионални Кинески играчка фабрики,нашата цена е најниска цена на целата мрежа може да биде некоја грешка, бидејќи на прирачник за мерење,тоа е подложен на вистинските производи

Основни карактеристики

Карактеристики:
Diecast,Образовни,Магнетни Мини,Трепка,се Повлече Назад,Модел,DIY
Предупредување:
не се јадат
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
Метал
Брод/Поморски Брод:
Други
Скала:
1
Број На Модел На:
01239671278/9/5
Тип:
Автомобил
Карактеристики:
Diecast,Образовни,Музички,Светкави
Возраст Опсег:
3 години>> 3 години

Најдобри понуди

Мини 1:32 скала легура градежните возила, се повлече назад модел играчки, автомобили,Оган камион,Diecast автомобил,бесплатен
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Мини 1:32 скала легура градежните возила, се повлече назад модел играчки, автомобили,Оган камион,Diecast автомобил,бесплатен

[Size] : 16.5 cm * 4.5 cm * 6.5 см [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума за Употреба : AG13 Батеријата (батериј

DEN 529.00 575.52
ELEWIND алармантна светлина(AD16-22B/Б/12V)
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ELEWIND алармантна светлина(AD16-22B/Б/12V)

ELEWIND алармантна светлинаELEWIND 22mm Јачина на светилка,индикатор (AD1622 B / Б / 12 V)Дел број : AD1622 B / Б / 12 VLed боја и н

DEN 96.00
10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD
  • Обновено
Оценка на клиентот:

10PCS BP2832A SOP8 BP2832 СОП SMD

Други електронски компоненти директориумЕлектронска компонентаИнтегрирано колоДиодиОтпорникТранзи�

DEN 62.88