• Обновено
Романтични DIY златна боја ној пердуви plumas 30-35cm 12-14 100piece/многу свадба декорација бели пердуви

Романтични DIY златна боја ној пердуви plumas 30-35cm 12-14 100piece/многу свадба декорација бели пердуви

Buyers rating:
-5 % DEN 2736.00
DEN 2879.52

Залиха


Пратката Ние не сме одговорни за undeliverable адреса. Ве молиме контактирајте со нас за дополнителни информации за тоа како да се плати или било какви прашања во врска со плаќање. Купувачот се одговорни за враќање на трошоците за превозот.
Функција : име на производ : ној пердув големина : приближно 30-35cm материјал : ној пердув Боја : бела,црна,црвена роза,црвена,сина,жолта,портокалова,виолетова,една или да се меша бојата се сите достапни,ако без да се прави забелешка ние ќе се направи случаен испорака 100pieces/многу. Star-резултати се многу важни за нас. Ние не сме одговорни за давачки или даноци на вашата земја. Врати објектот мора да ги имаат сите оригинално пакување и додатоци со Одобрување Врати Код. Објектот ќе бидат испратени надвор од рамките на 24-48 часа по јасно плаќање (со исклучок на викенд & одмор). Ние не нудиме се комбинираат превозот. добиете преку ЕУ и САД стандард за квалитет
Плаќање Ние го прифаќаме Зачувам. Воздухот Mail : 15-30 дена
2. Тоа може да потрае до 3 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Ние се стремиме да заработи 100% совршен "Пет Ѕвезди" резултати од вас. Ние може да се размена на објектот во рок од 30 дена откако ќе се примени, доколку тоа е дефектен.
Врати 1 Година Гаранција, Понуда во доверба! Сите предмети се 100% Сосема Нов. Пристигнување време :
1. Сите предмети биле тестирани пред испраќање. Рефундирање ќе се направи по приемот на врати објектот. Ако нешто во врска со вашата трансакција не ги исполни вашите очекувања.
Другите СИТЕ ПРЕДМЕТИ ќе бидат спакувани Без мало поле. Ние го задржуваме правото да ја полните превозот надомест повторно за вратени предмети поради погрешна адреса. Ние ќе бидат одговорни за поштарина на движењето за отворен код.

Основни карактеристики

Материјал:
ној пердув
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
злато боја

Најдобри понуди