• Обновено
Висок Квалитет на Метал РК 1:10 Задниот Браник Бул Бар за Axial SCX10 РК Роботот RC4WD II D90

Висок Квалитет на Метал РК 1:10 Задниот Браник Бул Бар за Axial SCX10 РК Роботот RC4WD II D90

Buyers rating:
-45 % DEN 871.00
DEN 1584.00

Залиха


Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет. Направен од висок квалитет на метални материјали. Лесно да се инсталира и издржливи во употреба. Мала тежина и преносни да се носат. Одговара : Axial SCX10 РК Роботот RC4 WD II D90 Спецификации : Материјал : Метал Боја : Црна Пакет Листата : 1 PCS

Основни карактеристики

Бренд Име:
RcAidong
Материјал:
Метал
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
За Возило Тип:
Автомобили
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки

Најдобри понуди

ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi

ZTE MF970 е најновата 4 G мобилни жариште Wi Fi претставени на MWC 2015 од Кинески производител ZTE ZTE MF970 е исто така �

DEN 5591.00 6144.00