• Обновено
2017 Може да се прилагоди лето плус големина машки патент назад декорација кратки ракави секојдневен jumpsuit комбинезони едно парче шорцеви 27-44

2017 Може да се прилагоди лето плус големина машки патент назад декорација кратки ракави секојдневен jumpsuit

Buyers rating:
DEN 2352.00

Залиха


Услови & Состојба
Сепак,за да се избегнат било какви потенцијални oversights,ние respectfully барање вашата поддршка ни помага да се направи оваа заемно задоволителен трансакција со ТЕМЕЛНО разгледување ставка опис и фотографии,и бара сите прашања ПРЕД ДА НАДДАВАЊЕ.

Основни карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Одговара Тип:
Лабава
Половината Тип:
Средината
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Должина:
Calf-Length Pants
Затворање Тип:
Патент Летаат
Половината Големина(во инчи):
27-44
Декорација:
Лажни Патентите
Панталона Стил:
комбинезони
Стил:
Повик
Пред Стил:
Станот
Материјал:
Памук
Дебелина:
Midweight
Број На Модел На:
K65
облека технологија:
постојана притиснете

Најдобри понуди