• Обновено
5D Смола Дијамант Сликарство Дијамант везови Круг Дијамант Мозаик Занает Крстот Бод DIY Везана Година Мода орел

5D Смола Дијамант Сликарство Дијамант везови Круг Дијамант Мозаик Занает Крстот Бод DIY Везана Година Мода

Buyers rating:
-40 % DEN 252.00
DEN 420.00

Залиха

Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (не-вештачки штета) во рок од 3 дена. Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царински давачки. Ве молиме да земете во слики и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас. Почитувани, се обрне внимание! Дијамант слики што се продаваат се полу-готовиот производ и не вклучува рамка . По-продажбата на услугата : сите стоки што се продаваат се проверуваат строго. Дијамант сликарство материјал што се продава е смола вежба, овој вид на сликарство е тркалезна дијамант (треба да се држиме сликата целосно). Кога стоката испратена, ние активно ќе го следи вашите производи, транспорт држава. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас .Answer : ___________________________ Note : Ние обезбеди бесплатен превозот само со кина пост воздух mail, не ЕМС превозот времето е 15-60 дена. Тарифниот : По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји. Со цел да се олесни вашиот инвентар притисок, серијата ние во собата е поголема или еднаква на 2 парчиња. Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Ве молиме јасно кажете ни за вашите купувачи,' адреса информации кога тргување, ние ќе се бориме да биде на услуга за вас, во исто време, и ние ќе се целосно почитување на вашиот бизнис тајни, никогаш не прави ништо штетно за интересите на вашето однесување. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress. Ако сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации.

Основни карактеристики

Големина:
20*20cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Животните
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Круг
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
30-45

Најдобри понуди

XT60 MaleConnector Со 10CM 10AWG Силикони Wire Кабел
  • Обновено
Оценка на клиентот:

XT60 MaleConnector Со 10CM 10AWG Силикони Wire Кабел

Добредојдовте на нашата продавница! XT60 Конектор Машки W / Домување 10 CM Силикон Жица 10 AWGЖица должина : 10cm (�

DEN 88.00 93.12
Мини 1:32 скала легура градежните возила, се повлече назад модел играчки, автомобили,Оган камион,Diecast автомобил,бесплатен
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Мини 1:32 скала легура градежните возила, се повлече назад модел играчки, автомобили,Оган камион,Diecast автомобил,бесплатен

[Size] : 16.5 cm * 4.5 cm * 6.5 см [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума за Употреба : AG13 Батеријата (батериј

DEN 529.00 575.52