• Обновено
Конвертор DC 5V 6V 7V 8V 9V 10V 11V Да 12V 3А 4А-48W DC-DC Чекор До Водоотпорен Поттик за Напојување на Модулот Автомобил Моќ Инвертер

Конвертор DC 5V 6V 7V 8V 9V 10V 11V Да 12V 3А 4А-48W DC-DC Чекор До Водоотпорен Поттик за Напојување на Модулот

Buyers rating:
-0 % DEN 714.00
DEN 714.24

Залиха

Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена. Ако тоа е потребно итно да, ние може да се прати преку експрес превозот со конкурентна агент товар на трошоците.097 Kg
Примена :
Напон спектар на апарати : автомобил аларми, радио, воки-токи, мотори, аудио, навигација, надзор, ПРЕДВОДЕНА автомобил екранот, клима уред, електрични фанови, соларна енергија, фотоволтаични енергија, DVD, LED светилки, мотори, пумпи, и индустриски електрична опрема, итн.5 x 22 mm
Нето тежина : 0.
Нашата цел е да се надмине нашите клиенти очекувања во квалитет, испорака и чинење преку континуирани подобрувања и интеракција со клиентите. Ние работиме напорно за да бидете сигурни дека СЕКОЈ КЛИЕНТ 100% задоволство. За било какви прашања, прашања или помош, ве молиме контактирајте со нас преку e Bay или оставете ја вашата e-mail адреса. Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас за решавање на сите прашања.
Го цениме вашиот вид разбирање. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Контакт
1. Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас пред исплата. Во случај на објектот функционираат под правилна употреба на упатството за време на гаранцискиот период, ве молиме љубезно ве молиме да не контактирате и да се вратите на вашиот превозот на трошоците за замена.
Превозот
1. Било царина се применува на овој пакет треба да бидат покриени од страна на купувачи. Ве молиме потврдете ја вашата адреса кога се на исходот од PAYPAL. Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош. Предмети ќе биде предаден во рок од 3 дневна по приемот на плаќање. Ние ќе брод ставка на вашиот PAYPAL адресата.

Основни карактеристики

Тежина:
0.09kg
Фрекфенција:
96%
Излезна Моќност:
1 - 50W
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
D0511-1204-BL
Тип:
DC/DC Конвертори
Големина:
58x40.5x22 mm
Излезна Струја:
4а-Max
Излез Тип На:
DC
Влезен Напон:
DC 5V 6V 7V 8V 9V 10V 11V (5-11V)
Излезниот Напон:
DC 12V

Најдобри понуди

MF38PG4A1 нови
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MF38PG4A1 нови

Ние прифаќаме Alipay тука и толку .Други држави или оддалечените области може да потрае подолго.Вашиот satisfa

DEN 5280.00