• Обновено
1PC Жените Крило Имитација Кристал Уво Ткаенината Заврши Клип Коска Floder Обетки aretes де mujer ohrringe Топла Продажба

1PC Жените Крило Имитација Кристал Уво Ткаенината Заврши Клип Коска Floder Обетки aretes де mujer ohrringe Топла

Buyers rating:
-33 % DEN 33.00
DEN 49.44

Залиха


И сите стоки треба да биде предаден на Aliexpress потврдена адреса.
Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот во рок од 12 часа.
Ние не сме одговорни за било каква царина и данок во вашата локална земјата.
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 3-5 дена
www.
Зачувам и paypal се
нашите префериран метод на плаќање.
Ако тоа беше скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.
Ако ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.
ПАКУВАЊЕ
Ние се големо внимание на пакување во секој детали за да се обезбеди безбедно испорака за вас.
Ако ви се исполнат секое плаќање проблеми,ве молиме да бидат слободни да контакт.
100% Нов Бренд & Висок Квалитет
Бои : Како pivture
Материјал : Алуминиум/ Crustal/Имитација Кристал
Големина : 2.
Тоа е важно за вас да ја добиете вашата парцела брзо и успешно. Ви благодариме! Ако не е, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас пред да замине било неутрални и негативни повратни информации.
Срдечно ве покануваме да ја напушти ПЕТ Ѕвезди и Позитивни коментари, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ова може да биде предизвикана од страна на некои други причини,како што се екран одраз во мониторот, светлина ефект и други фактори.
Ние ќе ви одговори што е можно поскоро (речиси во рок од 12 часа) и се обидуваме се потрудиме да ги задоволи вас.
Но, можеме да го напишеме пониската вредност или "подароци" на превозот цел за лесно царинење на Царинската управа.
Rturn
Ако имате било какви прашања или незадоволство во врска со нашите производи,вие може да го донесе проблеми со нас веднаш.

Основни карактеристики

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
13ER25
Бренд Име:
JQUEEN
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Сезоната:
Пролет Лето Есен Зима
Повод:
партија, свадба, роденден, годишнина подарок секојдневно носење
Пакет:
OPP вреќа
Дали акциите:
во парк
Пад на превозот:
dropshipping ред
Способност:
Висок квалитет ниска цена големи залихи брза испорака
Style1:
божиќ подарок обетки за жени
style2:
boucle d'oreille femme 2017 brincos став како mulheres
Style3:
bijoux femme уво манжетната

Најдобри понуди