• Обновено
Кристал Bicone Монистра 5301 200PCS/МНОГУ 3ММ 4MM 5MM 6MM 8ММ 10ММ чешка Лабава Кристал Монистра/ Фацетирани Стаклени Монистра за DIY Накит

Кристал Bicone Монистра 5301 200PCS/МНОГУ 3ММ 4MM 5MM 6MM 8ММ 10ММ чешка Лабава Кристал Монистра/ Фацетирани

Buyers rating:
-19 % DEN 205.00
DEN 253.44

Залиха


Трговија на големо Bicone : * DIY Модна Кристално Стакло Лабава Монистра 5301 Bicone Форма 16fa
* Материјал : Кристално Стакло
* Големина : 3ММ 4 MM 5 MM 6 MM 8ММ 10ММ
* Облик : 5301 Bicone Форма 16 фацетирани
* Боја : crystal / светло виолетова / светлина siam / жолто / apuamme / sapphire / светло зелена / ле. праска / indicolite /
злато шампањ..
* Квалитет : ААА Одделение
* Количина : 200pcs
* Пакување : (1) се одликува со дебели opp вреќа
(2) се одликува со меур торба
* Одговара За : Мода Накит(нараквица,ѓердан,earring..) Изработка/Облека Додаток/Завеса Прави..

Основни карактеристики

Објектот Дијаметар:
3mm, 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Бренд Име:
StreBelle
Објектот Тежина:
Normal
Објектот Форма:
Marquise Форма
Број На Модел На:
AAA1
Материјал:
Стакло
квалитет:
ААА одделение
Количина:
200pcs/торба
Пакување:
Се одликува со Дебели OPP Вреќа
Примена:
Накит Одлуки, Крпа Додаток, и др.
Големина:
3MM 4MM 5MM 6MM 8MM 10MM

Најдобри понуди