• Обновено
YISUYA Мода Советскиот Sickle Чекан Комунизмот Дизајн Џеб Види Механички Види Синџир Римски Numerals Мажи Жени Pendant Подарок

YISUYA Мода Советскиот Sickle Чекан Комунизмот Дизајн Џеб Види Механички Види Синџир Римски Numerals Мажи Жени

Buyers rating:
DEN 831.36

Залиха


Карактеристики На Производот :
Транспарентен Скелет
Целосна Ловец Дизајн
Движење : Рака Ликвидација Механички
Дијаметар : За 4.7 cm
Дебелина : За 1.4 cm
Вкупната Должина на Синџирот : Околу 30cm
Пакет Содржина :
1 x Види Џеб
1 x Синџир

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Унисекс
Рамки Функција:
Стационарни
Dial Материјал Тип:
Акрилик
Бренд Име:
YISUYA
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Стил:
Fashion & Неврзан
Рамки Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
P2084C
Состојба:
Нов со ознаки
Движење:
Механичка Рака Правец
Функција:
ретро
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Дијаметар:
0.047 m
Dial Екранот:
Аналогни
Случај Обликот:
Круг

Најдобри понуди

ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi

ZTE MF970 е најновата 4 G мобилни жариште Wi Fi претставени на MWC 2015 од Кинески производител ZTE ZTE MF970 е исто така �

DEN 5591.00 6144.00
MF38PG4A1 нови
  • Обновено
Оценка на клиентот:

MF38PG4A1 нови

Ние прифаќаме Alipay тука и толку .Други држави или оддалечените области може да потрае подолго.Вашиот satisfa

DEN 5280.00