• Обновено
MUXIANG 10Pc/многу Бакар Прстен Цевка Декорација Обрачот DIY Сребрен прстен за тутун за пушење цевка правење цевки додатоци jh0004

MUXIANG 10Pc/многу Бакар Прстен Цевка Декорација Обрачот DIY Сребрен прстен за тутун за пушење цевка правење

Buyers rating:
-30 % DEN 414.00
DEN 590.88

Залиха


MUXIANG 10 Pc/многу Бакар Прстен Цевка Декорација Обрачот DIY Сребрен прстен за тутун за пушење цевка правење цевки додатоци jh0004
Љубезно ве потсетува : a. Ние поддршка Пад на Превозот и трговија на Големо (со попуст цена); б. Ние може да ви испрати на производ слики по вашата исплата ако тоа е потребно; c. Ние би можеле да се одбележи пакет како подарок и тврдат пониска цена за вас; d. Ако имате било каков проблем по добивањето на пакетот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, наместо на отворање на спор или напуштање на негативен фидбек. Зошто купи од нас? а. Фабриката продажба : ние имаме свои фабриката ; б. Понуда на најдобар квалитет и конкурентна цена за нашите клиенти; c. Добро проверени од страна на нашите одговорни на работниците пред секој производ се испраќаат надвор. За руските купувачи : Како тоа да не е availalbe да се купи тука на Ali Express, јас би сакал да ви препорачуваме да се направи купување во нашата DHgate продавница, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во секое време кога ќе сакате да купите нашите производи. Ви благодариме! : ))
Бакар прстен за DIY цевки, правејќи го Следите вашето срце и да го направите вашиот сопствен цевка Големина : 10мм x 16 мм x 2 mm (ID*OD*H) Боја : Бакар
- 10 Компјутери Бакар прстени
Детални
Основни знаења од областа на цевка додатоци :

Основни карактеристики

Материјал:
Дувачкиот
Обликот:
Бесплатни Тип
Број На Модел На:
jh0004
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Превозот Цена:
Бесплатен превозот од Кина Пост Воздух Mail или HK Пост Воздух Mail
боја:
Бакар

Најдобри понуди

Мини 1:32 скала легура градежните возила, се повлече назад модел играчки, автомобили,Оган камион,Diecast автомобил,бесплатен
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Мини 1:32 скала легура градежните возила, се повлече назад модел играчки, автомобили,Оган камион,Diecast автомобил,бесплатен

[Size] : 16.5 cm * 4.5 cm * 6.5 см [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума за Употреба : AG13 Батеријата (батериј

DEN 529.00 575.52
Член светилка LT-1119356-А RSAG7.820.6062
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Член светилка LT-1119356-А RSAG7.820.6062

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про�

DEN 1339.00 1471.20