• Обновено
10pcs- 19*13*5/22.5*15.5*5cm Топол Печат Црна/Сребрена Фиока за Хартија Кутија Бонбони Cookie Подарок Пакување, Кутии за Свадба Партија Корист

10pcs- 19*13*5/22.5*15.5*5cm Топол Печат Црна/Сребрена Фиока за Хартија Кутија Бонбони Cookie Подарок Пакување,

Buyers rating:
-15 % DEN 1020.00
DEN 1199.52

Залиха


10pcs- 19*13*5/22.5*15.5*5cm Топол Печат Црна/Сребрена Фиока за Хартија Кутија Бонбони Cookie Подарок Пакување, Кутии за Свадба Партија Корист
Големина на : ( прибл. 1cm = 0.39 инчи )
мала кутија големина : 19*13.3*5cm (надворешниот големина) , 18*12*5cm (внатрешна големина)
голема кутија големина : 22.5*15.5*5cm (надворешниот големина) , 21*14*5cm (внатрешна големина)
чанта големина : 24*11.5*18cm
Материјал : 350g картон
Количина : 10pcs/многу
W e испратите кутија за да ви се рамни, треба да се свитка кутии себе.
* Фотографиите можат да имаат благо боја разлика со вистинските производи поради снимање светлина, различни прилагодувања на уредот сл.

За производи :
* Слики може да имаат мала боја разлика со вистинските производи поради светлина, различни екран поставување итн. Ние го цениме вашето разбирање.
* Сите производи се двојно проверени пред испраќање. Ние со нетрпение очекуваме да воспоставување на долгорочни деловни односи со нашите клиенти.

За превозот :
* Ние сме користење на Aliexpress превозот систем. Нивниот систем автоматски ќе го избере превозот метод и производство на следење на број на вашата нарачка. Тоа може да се разликуваат во зависност од вашите нарачки' квантитет и тежина.
* Ако имате било какви посебни барања, ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате.

Внимание :
1. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса за да бидете сигурни дека тоа може да стигне до вас од страна на локалните поштата.
2. Ве молиме обрнете внимание на вашиот центар за пораки или e-mail. Ние ќе ве контактираме во случај да има проблем со вашата нарачка.
Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Пораки ќе се одговори во рок од 24 часа.

Основни карактеристики

Бренд Име:
eKangbuy
Број На Модел На:
krf-01
Материјал:
Картон
Шема:
Шарени,Решетки,Писмо
Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Свадба & Ангажирање,Божиќ,денот на Благодарноста
Број на Компјутери:
10pcs

Најдобри понуди

ELEWIND алармантна светлина(AD16-22B/Б/12V)
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ELEWIND алармантна светлина(AD16-22B/Б/12V)

ELEWIND алармантна светлинаELEWIND 22mm Јачина на светилка,индикатор (AD1622 B / Б / 12 V)Дел број : AD1622 B / Б / 12 VLed боја и н

DEN 96.00
Мини 1:32 скала легура градежните возила, се повлече назад модел играчки, автомобили,Оган камион,Diecast автомобил,бесплатен
  • Обновено
Оценка на клиентот:

Мини 1:32 скала легура градежните возила, се повлече назад модел играчки, автомобили,Оган камион,Diecast автомобил,бесплатен

[Size] : 16.5 cm * 4.5 cm * 6.5 см [Производ Материјал] : цинк легура пластика гума за Употреба : AG13 Батеријата (батериј

DEN 529.00 575.52
ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi
  • Обновено
Оценка на клиентот:

ZTE UFi MF970 LTE Cat6 Мобилни Жариште WiFi

ZTE MF970 е најновата 4 G мобилни жариште Wi Fi претставени на MWC 2015 од Кинески производител ZTE...

DEN 5591.00 6144.00